Przejdź do treści

Serwis Komputerów i Laptopów Bytom

Jeśli masz problem z komputerem lub laptopem i mieszkasz na terenie Bytomia lub okolic.

Zadzwoń, przyjadę, rozwiążę problem. 

Zadzwoń

jeśli masz jakikolwiek problem z komputerem lub laptopem.

tel. 609-464-900

Dojeżdzamy

Dla wygody naszych klientów przyjedziemy i rozwiążemy problem na miejscu jako pogotowie komputerowe.

Teren Bytomia, oraz inne miasta śląska

Nasze Usługi

Serwis Komputerowy
Usuwanie wirusów
Odzyskiwanie Danych
Czyszczenie Komputerów

bytom@naprawakomputerow.net.pl

Serwis laptopów i komputerów
Serwis laptopów i komputerów w Bytomiu

Serwis Komputerów i Laptopów w Bytomiu

Naprawa komputerów i laptopów z dojazdem do klienta w Bytomiu. Komputer naprawimy na miejscu, szybko i skutecznie. Na życzenie odbieram sprzęt i po naprawie odwożę jako pogotowie komputerowe, oczywiście możliwa jest również pomoc zdalna.

            Świadczymy usługi informatyczne związane z naprawą komputerów. Naprawa obejmować może także wszelkiego rodzaju działania mające na celu na przykład przywrócenie systemu operacyjnego. Często też usługi informatyczne świadczone przez nasz serwis komputerów nie ograniczają się jedynie do samej naprawy. Często oferowane są różnego rodzaju usługi informatyczne związane z odzyskiwaniem danych czy też usuwania wirusów. Nie rzadko też tego rodzaju usługi sprowadzają się do prawidłowej konfiguracji komputerów oraz urządzeń peryferyjnych. Nasz serwis działa również jako pogotowie komputerowe.

Info

Serwis Komputerowy Bytom

Osoby, które mają problemy z prawidłową konfiguracją routera korzystać mogą z pomocy naszej firmy, która świadczy usługi komputerowe w tym zakresie na terenie Bytomia. Serwis Komputerów, oraz laptopów Bytom pomoże nie tylko uruchomić router, ale również zabezpieczyć sieć oraz wykona prawidłową konfiguracje, optymalną dla klienta.

Usługę serwisu komputerowego świadczymy najczęściej w domu, u klienta z Bytomia i okolic. Pozwala to na uniknięcie wielu problemów związanych z transportem komputera do serwisu, zwłaszcza jeśli jest to komputer stacjonarny. Usługi komputerowe obejmują w takich przypadkach najczęściej naprawę komputera oraz prawidłową konfigurację oprogramowania, czy też usunięcia wirusów. Działamy również jako pogotowie komputerowe.

Zadzwoń