Przejdź do treści

Serwis Komputerowy

Serwis Komputerowy i osprzętu komputerowego. Instalacja i optymalizacja sytemu operacyjnego, oraz oprogramowania, oczywiście z dojazdem do klienta.

serwis komputerowy

Serwis komputerów

Serwis Komputerowy z Dojazdem

Dla Twojej wygody dojeżdżamy i naprawimy Twój komputer na miejscu

Dojedziemy bezpłatnie do Chorzowa, Bytomia, Katowic, Sosnowca, Świętochłowic, Siemianowic, Rudy Śląskiej

Zmodernizujemy, rozbudujemy sprzęt komputerowy, zgodnie z Twoimi wytycznymi i wymaganiami. Przeniesiemy system i wszystkie dane na nowy dysk, powiększymy ilość ramu, wymienimy procesor, kartę graficzną, tak by Twój komputer był wydajniejszy i szybszy

Rozbudowa komputera

Szybko

W ramach serwisu komputerowego dojeżdżamy do wybranych miast na terenie woj. śląskiego: Katowice, Bytom, Chorzów, Ruda Śląska, Siemianowice, Świętochłowice. W wyjątkowych sytuacjach zabieramy sprzęt do naszego serwisu komputerowego i zaraz po naprawie odwozimy z powrotem. Wszystko dla wygody naszych klientów.

Wizyty domowe

Solidnie

Nasz serwis komputerowy świadczy różnego rodzaju usługi informatyczne, zajmujemy się oprócz samej naprawy komputerów, oraz również innymi zleceniami. Należą do nich usługi informatyczne obejmujące konfiguracje zarówno komputerów jak i różnych urządzeń peryferyjnych takich jak na przykład drukarki czy inne urządzenia wielofunkcyjne. Usługi informatyczne mogą obejmować także konfiguracje sieci komputerowej.

Serwis Komputerów

Tanio

Naprawa komputerów

Jeśli masz jakikolwiek problem z komputerem lub laptopem - zadzwoń

przykładowe przypadki

Jeśli Twój komputer :

Nasze usługi

Co możemy dla Ciebie zrobić ?

Zadzwoń