Przejdź do treści

Pogotowie Komputerowe

Szybko - Skutecznie - Niedrogo

Bezpłatny Dojazd 7 dni w tygodniu

Jako pogotowie komputerowe dojeżdżamy do miast: Chorzów, Katowice, Bytom, Siemianowice, Świętochłowice, Ruda Śląska, oraz Sosnowiec

zepsuty komputer
pogotowie komputerowe

Problemy Sprzętowe

Komputer się nie uruchamia, lub też nie wyświetla się obraz na monitorze. Karta graficzna czy też płyta główna odmówiła posłuszeństwa, dlatego skontaktuj się ze mną. Oczywiście przyjadę i z cała pewnością rozwiążę problem.

Problemy Systemowe

System jest zbyt wolny, bądź zawiesza się, zaatakowały go wirusy lub  wyświetla niebieski ekran. Masz problem z konfiguracją programu, w związku z czym nie działa on jak powinien ?  Na pewno w takich przypadkach przyjadę i pomogę.

Różne i Nietypowe

Masz problem z podłączeniem drukarki lub internetu, skaner nie działa tak jak powinien. I przede wszystkim, jeśli masz jakikolwiek problem z komputerem, po prostu zadzwoń po pogotowie komputerowe.

Co ja mogę dla Ciebie zrobić ?

naprawiony komputer

Strategia Naszych Usług

Naszym celem jest by klient był zadowolony z naszych usług

W związku z tym wyznaczyliśmy sobie pewne wytyczne.

Pogotowie Komputerowe

Zakres działania Pogotowia Komputerowego

Wszelkie problemy związane ze sprzętem komputerowym, czyszczenie komputerów, usuwanie wirusów

Obszar

Obsługujemy klientów z terenu Katowic, Chorzowa, Bytomia, Siemianowic, Świętochłowic, Rudy Śląskiej i oczywiście Sosnowca.

Godziny pracy

Jako pogotowie komputerowe rozpoczynamy pracę we wczesnych godzin rannych, a kończymy w późnych godzinach nocnych, oczywiście 7 dni w tygodniu.

Szybki Kontakt

609-464-900Sprzęt komputerowy to tylko urządzenie, które ma wspomagać prace człowieka, dlatego też w każdej chwili może ulec awarii. W takiej sytuacji można zadzwonić po pogotowie komputerowe, a wtedy któryś z pracowników przyjedzie by naprawić usterkę. Nasz serwis komputerowy, działa również całodobowo

Zadzwoń