Przejdź do treści

Usuwanie wirusów

Wirusy komputerowe usuwamy skutecznie, ponieważ usuwanie wirusów to nasza specjalność. Stosujemy sprawdzone metody i specjalistyczne oprogramowanie, aby skutecznie likwidować wirusy komputerowe. Dbamy o bezpieczeństwo danych naszych klientów

usuwanie wirusów
Serwis Komputerowy
Usługa: Usuwanie wirusów

Zwalczaniem wszelkiego rodzaju wirusów komputerowych trudnimy się od lat i to skutecznie, niewątpliwie jesteśmy jedną z najlepszych firm w okolicy oferującą usuwanie wirusów.  W większości przypadków wirusy usuwamy od ręki, na miejscu u klienta, albowiem dojeżdżamy do Chorzowa, Bytomia, Katowic, Rudy Śląskiej, Siemianowic, Świętochłowic.  Jako pogotowie komputerowe jesteśmy w stanie szybko zareagować na zgłoszenie, również poprzez połączenie zdalne, w rezultacie wirus zostanie usunięty znacznie szybciej.

Skuteczne usuwanie wirusów z komputerów i laptopów. Pozbywamy wszelkiego złośliwego oprogramowania, wirusów, trojanów, robaków, rootkitów, programów szpiegujących, wirusów przeglądarkowych i systemowych, w wyniku czego Twój system stanie się bezpieczniejszy, stabilniejszy, szybszy.

W zależności od rodzaju wirusa, możemy możemy zaobserwować obniżoną wydajność komputera, bądź też szybkości działania internetu. Mogą pojawiać się dziwne komunikaty, ewentualnie duża ilość irytujących reklam. W najgorszym z przypadków możemy nie mieć dostępu do własnych plików, dokumentów, czy też zdjęć.

Usuwaniem wirusów komputerowych zajmujemy się u osób zamieszkałych na terenie miast: Katowice, Bytom, Chorzów, Siemianowice, Ruda Śląska, Świętochłowice

likwidacja wirusow

Profilaktyka antywirusowa

Aktualne oprogramowanie antywirusowe

Aktualny program antywirusowy to podstawa, co prawda nie zabezpieczy Cię w 100%, ale z pewnością utrudni zainfekowanie wirusem, szczególnie tymi najbardziej popularnymi.

Rozwaga przy instalacji oprogramowania

Nie instaluj programów z nieznanego źródła, prawdopodobnie będą działać poprawnie, ale mogą zawierać wirusy, bądź też inne niepożądane oprogramowanie.

Świadomość przy otwieraniu załączników

W ostatnim czasie nasiliły się wirusy rozsyłane pocztą elektroniczną w formie załączników np. nieznana Ci firma przesyła fakturę za usługi które nie były zamawiane, lub też firma spedycyjna przesłała Ci numer przesyłki który jest w załączniku. Nie otwieraj ich w żadnym przypadku, ponieważ z dużym prawdopodobieństwem zawierają wirusy.

Surfowanie po internecie

Przeglądając internet, również musisz zwracać uwagę w co klikamy, na co się zgadzamy, albowiem mogą czyhać na nas różne pułapki.

Sprawdzaj adres banku wpisany w przeglądarce

W żadnym wypadku nie wchodź na stronę banku poprzez link przesłany Ci pocztą elektroniczną, bezsprzecznie adres banku lepiej wpisać ręcznie. Zawsze sprawdzaj numer konta na który przesyłasz swoje pieniądze, ponieważ są wirusy które potrafią podmieniać numery kont na inne.

Kopia Bezpieczeństwa

Archiwizuj swoje dane, na zewnętrznych nośnikach, ponieważ niektóre typu wirusów mogą uszkodzić Twoje dane lub uniemożliwić do nich dostęp, w związku z tym jest to jedna z najważniejszych czynności zapewniająca bezpieczeństwo Twoim danym.

Objawy zainfekowania wirusem komputerowym

Skutki działania wirusów komputerowych

Komputer bez wirusów, bez problemów

bez wirusów komputerowych

Wiruski usuwamy dojeżdżając do klienta na terenie Katowic, Chorzowa, Bytomia, Siemianowic, Świętochłowic.

Call Now ButtonZadzwoń