Przejdź do treści

Czyszczenie Komputera lub Laptopa

Czyszczenie komputera zaleca się gdy działa zbyt wolno, zacina się, samoczynnie resetuje, pojawiają się dziwne komunikaty, występują problemy z internetem, oraz gdy nie był czyszczony w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Dojazd bezpłatny na terenie miast: Chorzów, Bytom, Katowice, Ruda Śląska, Siemianowice, Świętochłowice, oraz Sosnowiec

czyszczenie komputera i laptopa
czyszczenie laptopa

Czyszczenie komputera

Odkurzenie od środka, kontrola temperatur, wraz z wymianą pasty na procesorze, niewątpliwie wpłynie to na szybkość Twojego komputera. Sprawdzenie wydajności wentylatorów, procesora, oraz twardego dysku istotnie pomoże w wykryciu problemów.

Analiza Systemu

W ramach usługi czyszczenia komputera naprawiam rejestry,  usuwam błędy systemowe oraz wyłączam zbędne usługi, z pewnością Twój komputer poczuje ulgę.

Usunięcie wirusów

Pełne skanowanie pod kątem wirusów systemowych oraz przeglądarkowych. Usuwam również wirusy niewykrywalne przez zwykłe programy antywirusowe. Na zakończenie po usunięciu wirusów sprzątam powstały przez nie bałagan.

Komputer wolno działa ?

Czyszczenie komputera lub laptopa ma na celu zwiększenie jego szybkości i wydajności, oraz lepszego komfortu pracy, szybszego i bezpiecznego surfowania po internecie, oraz grania w gry komputerowe bez zacięć. Przegląd komputera powinno się wykonywać min. 1-2 razy w roku, co niewątpliwie zwiększy jego żywotność.

przyspieszenie gier komputerowych

Przyspieszenie gier komputerowych

Dostosuję wydajność karty graficznej i pozostałych podzespołów by gry chodziły lepiej, płynniej i przede wszystkim bez zacięć. Do każdej z gier podchodzę indywidualnie, stosując rozwiązania producentów, jak i własne, autorskie.

wymanian dysku na ssd

Wymiana dysku na SSD

Wymieniamy również na życzenie dyski SATA na znacznie szybsze dyski SSD, lub M2 co powoduje znaczny wzrost szybkości uruchamianego systemu, oraz zainstalowanych aplikacji. Poprawę komfortu bynajmniej da się odczuć również przy przeglądaniu internetu, oraz grach. Zawartość poprzedniego dysku przenoszę na zasadzie klonowania lub też na życzenie zainstaluję system od nowa.

Korzyści

Większy komfort

Wyczyszczony komputer chodzi lepiej, szybciej, oraz niewątpliwie poprawia zadowolenie.

Gry bez zacięć

Gry nie lagują, liczba FPS’ów rośnie. Z pewnością sama przyjemność grania.

Szybszy internet

Strony internetowe otwierają się płynnie, a surfowanie bezsprzecznie. sprawia radość.

Bezpieczeństwo

Twój komputer z Twoimi danymi niewątpliwie będzie służył znacznie dłużej i oczywiście wydajniej.

Letnia Promocja

Czyszczenie laptopa lub komputera na terenie Katowic, Chorzowa, Świętochłowic, Bytomia, Siemianowic, Rudy Śląskiej oraz Sosnowca.

Zadzwoń