serwis komputerów Chorzów

Twój Serwis Komputerowy w Chorzowie

Jesteś z Chorzowa lub okolic ? Masz problem z komputerem ?

Zadzwoń ! Przyjedziemy

Kontakt

Zadzwoń Teraz

Dojedziemy

Dostarczenie komputera do serwisu to zazwyczaj problem, dlatego to my przyjedziemy do Ciebie

Nasze Usługi

– Naprawa Komputerów
– Usuwanie wirusów
– Odzyskiwanie Danych

komputer

Naprawa Komputerów w Chorzowie

Nasz serwis komputerowy mieści się w Chorzowie i dojedziemy do każdego zakątka tego miasta. Naprawimy Twój komputer lub laptop, skonfigurujemy sieć, usuniemy wirusy, przyspieszymy pracę systemu, odzyskamy dane, poprawimy Twój nastrój.

  • Naprawa Komputerów
  • Instalacja Systemu
  • Optymalizacja Systemu
  • Konserwacja Sprzętowa
  • Instalacja i konfiguracja programów
  • Okresowe przeglądy
  • Usuwanie błędów

Postaw na sprawdzony serwis komputerów Chorzów.

Gwarantujemy skuteczność, profesjonalizm, solidność, przy niskiej cenie. Jako firma istniejemy od 1995 roku, przez ten czas zdobywaliśmy cenne doświadczenie, które w obecnym czasie pozwala nam zmierzyć się z najtrudniejszymi wyzwaniami.


Naprawa Komputerów w Chorzowie

W przypadku awarii komputera warto skontaktować się z naszym serwisem komputerowym w Chorzowie. W tym przypadku naprawa komputerów odbywa się w domach klientów, co jest najwygodniejszym rozwiązaniem i gwarantuje szybką pomoc. Pracujemy od samego rana do późnych godzin wieczornych, dlatego możliwa jest szybka naprawa komputerów bez względu na porę dnia. W Chorzowie oferujemy naprawę komputerów stacjonarnych i laptopów.

Obsługiwane dzielnice Chorzowa

Antoniowiec, Batory, Centrum, Falklandy, Łagiewniki, Klimzowiec, Maciejkowice, os. Różanka, os. Ryszki, Szarlociniec, os. Irys, Niedźwiedziniec, Hajduki, os. Ruch, Pnioki, Aks


klawiatura

Coraz większą popularnością cieszy się wśród użytkowników komputerów pogotowie komputerowe. Dzięki niemu możliwa jest szybka naprawa komputerów oraz laptopów. Jako serwis komputerowy Chorzów pracujemy przez siedem dni w tygodniu, więc naprawa komputerów możliwa jest także w weekendy. Jeśli rodzaj uszkodzenia na to pozwala, naprawa odbywa się na miejscu, w domu klienta. Warto jednak wiedzieć, że usługi pogotowia, to nie tylko naprawa komputerów i usuwanie skutków awarii, ale także profesjonalna i wszechstronna pomoc komputerowa.