Przejdź do treści
Strona główna » Chorzów » Serwis Komputerów Chorzów

Serwis Komputerów Chorzów

serwis komputerów Chorzów

Naprawa Komputerów w Chorzowie

Jesteś z Chorzowa lub okolic ? Masz problem z komputerem ?

Zadzwoń ! Przyjadę i rozwiążę bez wątpienia każdy problem.

 

 

Kontakt

Zadzwoń Teraz

 

Dojedziemy

Dostarczenie komputera do serwisu to zazwyczaj problem, dlatego to ja przyjadę do Ciebie. Naprawię komputer na miejscu lub na życzenie, zabiorę i przywiozę go po naprawie.

 

Nasze Usługi

– Naprawa Komputerów
– Usuwanie wirusów
– Odzyskiwanie Danych

 

komputer

Naprawa Komputerów w Chorzowie

Nasz serwis komputerowy mieści się w Chorzowie i dojedziemy do każdego zakątka tego miasta. Naprawimy Twój komputer lub laptop, skonfigurujemy sieć, usuniemy wirusy, przyspieszymy pracę systemu, odzyskamy dane, poprawimy Twój nastrój.

  • Naprawa Komputerów
  • Instalacja Systemu
  • Optymalizacja Systemu
  • Konserwacja Sprzętowa
  • Instalacja i konfiguracja programów
  • Okresowe przeglądy
  • Usuwanie błędów
  • Czyszczenie komputera i laptopa
  • Naprawa zawiasów, wymiana matryc

Postaw na sprawdzony serwis komputerów Chorzów.

Gwarantujemy skuteczność, profesjonalizm, solidność, przy niskiej cenie. Jako firma istniejemy od 1995 roku, przez ten czas zdobywaliśmy cenne doświadczenie, które w obecnym czasie pozwala nam zmierzyć się z najtrudniejszymi wyzwaniami.


Naprawa Komputerów w Chorzowie

W przypadku awarii komputera warto skontaktować się z naszym serwisem komputerowym w Chorzowie. W tym przypadku naprawa komputerów odbywa się w domach klientów, co jest najwygodniejszym rozwiązaniem i gwarantuje szybką pomoc. Pracujemy od samego rana do późnych godzin wieczornych, dlatego możliwa jest szybka naprawa komputerów bez względu na porę dnia. W Chorzowie oferujemy naprawę komputerów stacjonarnych i laptopów.

Obsługiwane dzielnice Chorzowa

Antoniowiec, Chorzów Batory, Centrum, Falklandy, Łagiewniki, Klimzowiec, Maciejkowice, os. Różanka, os. Ryszki, Szarlociniec, os. Irys, Niedźwiedziniec, Hajduki, os. Ruch, Pnioki, Aks, Chorzów Stary

 

klawiatura

Coraz większą popularnością cieszy się wśród użytkowników komputerów pogotowie komputerowe. Dzięki niemu możliwa jest szybka naprawa komputerów oraz laptopów. Jako serwis komputerowy Chorzów pracujemy przez siedem dni w tygodniu, więc naprawa komputerów możliwa jest także w weekendy. Jeśli rodzaj uszkodzenia na to pozwala, naprawa odbywa się na miejscu, w domu klienta. Warto jednak wiedzieć, że usługi pogotowia, to nie tylko naprawa komputerów i usuwanie skutków awarii, ale także profesjonalna i wszechstronna pomoc komputerowa.

 

Zadzwoń